نصب کیف پول متاماسک MetaMask

نصب کیف پول متامسک MetaMask

کیف پول متامسک بهترین والت برای ذخیره اتریوم و اتصال به سایت های NFT میباشد که از طرف اکثر سایت و مارکت های انفتی پشتیبانی میشود و ورود به بخش کاربری این سایت ها از طریق متاماسک مقدور میباشد.

برای این کار ابتدا VPN خود را روشن نمایید و سپس به بخش دانلود در سایت متامسک MetaMask بروید. در آنجا میتوانید متامسک نسخه مرورگر فایرفاکس ، کروم یا نسخه اندروید و یا آی او اس آن را نصب نمایید. بهتر است بر روی نسخه دسکتاپ متمرکز باشید و متامسک را بر روی مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم نصب کنید.

جهت نصب بر روی مرورگر فایرفاکس با زدن بر روی دکمه Install MetaMask for Firefox به صفحه زیر منتقل شده و بر روی دکمه Add to FireFox بزنید. نصب متامسک بر روی کروم نیز مشابه همین روند میباشد.

سپس بر روی Add بزنید تا شروع نصب متامسک بر روی فایرفاکس را تایید نمایید.

با اتمام مراحل نصب Metamask بر روی FireFox ، در انتها پیامی مبنی بر موفقیت نصب دریافت خواهید کرد. و آیکون متامسک در گوشه سمت راست در کنار سایر افزونه های فایرفاکس ظاهر خواهد شد.

بر روی آیکون متامسک بزنید تا باز شود و کیف پول جدید خود را بر روی آن ایجاد نمایید.

در مراحل بعدی نیاز هست که یک رمزعبور با حداقل 8 کاراکتر وارد نمایید. این رمز عبور را در محلی امن یادداشت نمایید.

پس از آن در قسمت Secret Backup Phrase به شما یک عبارت 12 کلمه ای نمایش داده خواهد شد، که عین آن را باید بر روی فایل یا در جایی امن کپی کرده و نگه داری کنید.

در مرحله بعدی عبارت بازیابی خود را به ترتیبی که ذخیره نموده اید انتخاب کنید و بر روی دکمه Confirmation بزنید.

در نهایت کیف پول متامسک شما ساخته شده و آماده میباشد. مطابق شکل زیر میتوانید بر روی اکانت خود کلیک نمایید و آدرس کیف پول خود را کپی نمایید.

کیف پول متامسک
کیف پول متامسک

آدرس کیف پول شما متشکل از رشته ای از حروف و اعداد خواهد بود که میتوانید از آن برای انتقال وجه به کیف پول متامسک خود استفاده نمایید.

NFT چیست؟

NFT چیست؟

انفتی یا توکن غیرقابل معاوضه Non-fungible token | NFT یا توکن غیر مثلثی ، دارایی یا موارد منحصر به فرد ایجاد شده به صورت دیجیتالی با مالکیت مدیریت شده توسط بلاکچین هستند.

مشاهده مطلب »
نحوه ساخت NFT چگونه است؟

نحوه ساخت NFT چگونه است؟

تولید انفتی NFT ، روندی نسبتاً ساده است و نیاز به دانش گسترده ای ندارد،اما قبل از شروع باید تصمیم بگیرید که در کدام شبکه بلاک چین می خواهید NFT خود را ایجاد کنید.

مشاهده مطلب »