انفتی NFT چه تفاوتی با رمز ارز دارد؟

انفتی NFT چه تفاوتی با رمز ارز دارد؟

انفتی به طور کلی با استفاده از همان نوع برنامه نویسی رمز ارز ها ، رمزنگاری شده است و مانند بیتکوین یا اتریوم بر بستر بلاکچین ساخته شده است ، اما تفاوت هایی با رمز ارز ها دارد.

رمز ارز ها “قابل معامله” هستند ، به این معنی که می توان آنها را با یکدیگر معامله یا معاوضه کرد. آنها از نظر ارزش برابر هستند ، یعنی یک بیت کوین همیشه با یک بیت کوین دیگر برابر است.

انفتی ها متفاوت هستند. هر کدام دارای یک امضای دیجیتالی هستند که آنها را منحصر به فرد میکند و امکان مبادله NFT ها با یکدیگر یا برابر دانستن آنها را غیرممکن می کند (از این رو غیرقابل معاوضه هستند) .

میتوان NFT را به عنوان یک دارایی ارزشگذاری کرد و با خرید و فروش آن مالکیت آن بین افراد مختلف منتقل می شود و در این میان ممکن است بارها ارزش آن کم یا زیاد شود و تغییر یابد.

NFT چیست؟

NFT چیست؟

انفتی یا توکن غیرقابل معاوضه Non-fungible token | NFT یا توکن غیر مثلثی ، دارایی یا موارد منحصر به فرد ایجاد شده به صورت دیجیتالی با مالکیت مدیریت شده توسط بلاکچین هستند.

مشاهده مطلب »
نحوه ساخت NFT چگونه است؟

نحوه ساخت NFT چگونه است؟

تولید انفتی NFT ، روندی نسبتاً ساده است و نیاز به دانش گسترده ای ندارد،اما قبل از شروع باید تصمیم بگیرید که در کدام شبکه بلاک چین می خواهید NFT خود را ایجاد کنید.

مشاهده مطلب »
نصب کیف پول متاماسک MetaMask

نصب کیف پول متامسک MetaMask

کیف پول متاماسک بهترین والت برای ذخیره اتریوم و اتصال به سایت های NFT میباشد که جهت عضویت و خرید و فروش NFT از طریق اکثر سایت و مارکت های انفتی مورد استفاده قرار میگیرد.

مشاهده مطلب »