آشنایی با NFT و بازارهای مرتبط با آن

آشنایی با NFT و بازارهای مرتبط با آن

در این سایت قصد داریم شما را با انفتی NFT و مارکتی که براساس آن شکل گرفته است ، آشنا کنیم. سپس راهکارهایی برای فعالیت و موفقیت بیشتر در این زمینه ارائه میکنیم.

اگر شما شخصی هستید که در زمینه نقاشی و گرافیک ، هنر دیجیتال ، سه بعدی سازی و بازی سازی و خلق سایر آثار هنری فعالیت دارید. NFT میتواند به شما در ثبت منحصر بفرد اثر هنری و کسب درآمد ناشی از فروش آن کمک کند.

یکی از موارد استفاده مهم NFT ، استفاده از آیتم ها و موارد مختلف در جهت شخصیت پردازی کاراکترهای بازی به صورت منحصر به فرد و استفاده از این آیتم های منحصر به فرد در جریان بازی ها و مسابقات مربوط به آن مجموعه کاراکترها میباشد.

همچنین در بازارها و مارکت های NFT امکان خرید و فروش و شرکت در حراجی های آثار هنری و کلکسیون دارهای انفتی و فرصت هایی برای معامله و کسب سود از NFT وجود دارد.

نکته مهم که قبل از شروع کار در زمینه NFT بهتر است بدانید

اگر تمایل به خلق اثر هنری و فروش آن از طریق مارکت های NFT دارید، بهتر است تجربه کافی در زمینه تولید این آثار داشته باشید و فروش NFT ممکن است برای بعضی افراد سخت تر از آن باشد که بنظر میرسد و حتماً نیاز به فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام ، توییتر ، تلگرام و دیسکورد جهت انجام تبلیغات و شناساندن آثار هنری خود به سایر خریداران و کالکتور ها میباشد.

بنابراین قبل از هر چیز بهتر است بیشتر با مفهوم NFT و کاربردهای آن آشنا شویم و سپس به سایت های مهم در این زمینه و روش های ساخت و فروش NFT و یا جمع آوری و خرید این آثار می پردازیم.

NFT چیست؟

NFT چیست؟

انفتی یا توکن غیرقابل معاوضه Non-fungible token | NFT یا توکن غیر مثلثی ، دارایی یا موارد منحصر به فرد ایجاد شده به صورت دیجیتالی با مالکیت مدیریت شده توسط بلاکچین هستند.

مشاهده مطلب »
نحوه ساخت NFT چگونه است؟

نحوه ساخت NFT چگونه است؟

تولید انفتی NFT ، روندی نسبتاً ساده است و نیاز به دانش گسترده ای ندارد،اما قبل از شروع باید تصمیم بگیرید که در کدام شبکه بلاک چین می خواهید NFT خود را ایجاد کنید.

مشاهده مطلب »
نصب کیف پول متاماسک MetaMask

نصب کیف پول متامسک MetaMask

کیف پول متاماسک بهترین والت برای ذخیره اتریوم و اتصال به سایت های NFT میباشد که جهت عضویت و خرید و فروش NFT از طریق اکثر سایت و مارکت های انفتی مورد استفاده قرار میگیرد.

مشاهده مطلب »